O nás

Úvod O nás

Predstavujeme sa Vám ako firma pôsobiaca na trhu od roku 1993
v papierenskom a polygrafickom priemysle, v oblasti výroby etikiet, spracovania papiera a poskytovania komplexných služieb naším zákazníkom.

Od tohto času prešla firma výrazným výrobným, obchodným ale tiež marketingovým vývojom až do dnešnej stabilnej pozície značky vo svojom odbore.

Na začiatku svojho pôsobenia bola firma Peroutka & Fedorišin s.r.o. orientovaná na predajné a distribučné aktivity. Postupne sa však pri napĺňaní investičných zámerov do vlastného areálu a strojového vybavenia menila na samostatnú výrobnú jednotku, s vlastným výrobným potenciálom tak, aby dokázala z vlastnej produkcie zabezpečiť čo najširšie spektrum potrieb svojich klientov.

Úspešne sa nám podarilo etablovať na trhu ako komplexný dodávateľ tlačových služieb. Zabezpečujeme kompletný servis pre podniky, spoločnosti či firmy, od grafického návrhu až po expedíciu k zákazníkovi.

Každý zákazník má možnosť si vybrať zo širokého výberu etikiet, papiera,  obalových materiálov a rôznych druhov spracovania.

Sme spoločnosť, ktorá vždy drží krok s novými trendmi a inováciami v obore pôsobenia. Tešíme sa na Vašu návštevu a ostávame s pozdravom.

Peroutka & Fedorišin, s. r.o.      
   

 

Copyright 2021 - 2022 © peroutka